4 Beds
2,249 sqft
$504,999
321 Amber Light Circle Delaware OH, 43015
Price per sqft
$224.54
Built in
2005
Property size
2,249 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Pamela Foster - Carleton Realty, LLC
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226015800
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.28 Acres
Other property details
Taxes
$6,458
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
2
Courtesy of Pamela Foster - Carleton Realty, LLC