4 Beds
2,331 sqft
$500,000
696 Tree Bend Court Westerville OH, 43082
Price per sqft
$214.50
Built in
2000
Property size
2,331 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Niko Coombs - EXP Realty, LLC
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226016838
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.37 Acres
Other property details
Taxes
$6,667
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
2
Courtesy of Niko Coombs - EXP Realty, LLC